Oferta indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Zapraszam osoby, które cierpią z powodu depresji, lęku, uzależnień, doświadczają problemów w związkach lub pracy, albo po prostu są zainteresowane wzrostem świadomości czy rozwojem osobistym. Podczas indywidualnych spotkań wspieram poszukiwanie rozwiązania problemów, ku wewnętrznej harmonii i integracji.

Rozwój każdego z nas wymaga pokonywania kolejnych stopni. Czasami na drodze stają przeszkody, którym nie jesteśmy w stanie sami sprostać. Potrzebujemy wsparcia, tego z zewnątrz, tak by nasze wewnętrzne zasoby rozwinęły się i byśmy kolejnym razem pokonali przeszkodę sami.

Psychoterapia dla par

Dzięki bliskiej relacji doświadczamy spotkania z drugim człowiekiem. Nie zawsze jest ono łatwe, zgodne i pełne harmonii. Choć na początku bywa cudownie, z czasem mogą pojawić się trudności z którymi sami nie dajemy sobie rady. A jednak relacja jest dla nas ważna i chcąc ją utrzymać potrzebujemy wsparcia by coś zmienić, rozwinąć się, by wspólnie zrobić krok dalej.

Psychoterapia dla par przeznaczona jest dla związków, które przeżywają kryzys, chcą wyjść z niekończących się kłótni, potrzebują wsparcia w rozwiązaniu problemu czy trudności, nie wiedzą po co są razem, ale osobno żyć też nie potrafią.

Psychoterapia rodzinna

Rodzina stanowi jeden system. Objaw, który pojawi się u jednej z osób jest zaburzeniem systemu i może on krążyć pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny przechodząc od jednej osoby na drugą. Terapia rodziny pomaga zbadać czemu służy objaw i dzięki temu wprowadzić więcej harmonii i integracji rodziny. Tak, by każdy z członków rodziny czuł się przynależny i w więzi z innymi, a jednocześnie mógł zachować swoją indywidualność i odrębność.
Na spotkanie zapraszam całą rodzinę lub jej część np. rodziców z dzieckiem, które ma objawy.

Ustawienia systemów metodą Hellingera

Ustawienia systemowe to opracowana przez Berta Hellingera metoda pracy nad problemami w rodzinie oraz bliskich nam związkach, przewlekłymi chorobami, konfliktami wewnętrznymi, własnym rozwojem, jak również problemami zawodowymi czy biznesowymi - pozwalająca szybko dotrzeć do przyczyn naszych blokad, konfliktów, lęków, chorób. Ustawienia umożliwiają zwykle osiągnięcie głębokiego poziomu pracy w stosunkowo krótkim czasie.

Własny system ustawia się najczęściej podczas warsztatów dwudniowych. Można również wykonać pracę ustawieniową podczas indywidualnej konsultacji na figurkach lub innych symbolach.

Gorąco zalecam by przed własnym ustawieniem pobyć najpierw w roli obserwatora i reprezentanta w ustawieniach innych osób.